29. juuli
ütleb, et kuigi eelmine aasta oli väljakutserohke, suutsid nad hoida stabiilset joont ja selget pead, mitte hüpelda iga võnkega üles-alla. Tänavu ootaksid nad suurepärast tulemust, kui mõned ohtud seda ei varjutaks.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Eesti eelistatuimast ehitusmaterjalist ehk puidust valmistatakse mitmed erinevad maja osad: puitmaja karkass, puitfassaad, terrass, puitaed, aiamööbel jm. Ka terrass vajab kaitset niiskuse, päikese, tuule ja erinevate seenhaiguste, eelkõige mädanike eest, et tagada puitpinna pikk eluiga ja värske ilme pikkadeks aastateks. Anname nõu, kuidas ja millega terrassi pinda kaitsta ja viimistleda ning seletame lahti, millist Pinotex toodet ja millal kasutada.
Peegelmaju tootev Eesti ettevõte ÖÖD investorite sekka lisandus Londoni investeerimisfirma BBox. Investeeringu abil on firmal võimalik kiirendada laienemist eelkõige USA-sse.
Aasta esimene pool paistis silma tähelepanuväärse aktiivsusega kinnisvaraturul. Suur eluasemelaenude nõudlus jätkus juunis, samas väljastati võrreldes rekordiliste kuudega märtsist maini laene vähem, kirjutab
Maaeluminister allkirjastas eelnõu, millega võimaldatakse keskmise suurusega ettevõtjatel ja suurettevõtjatel lisaks seadmete ostmisele taotleda toetust ka töötlemiseks vajalike ehitiste ehitamiseks.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688