24. mai
Merko arendatavas Lahekalda elukvartalis Maarjamäel peeti esimese kahe kaheksakorruselise hoone sarikapidu – aadressidel Paekalda 23/1 ja Paekalda 23/2 valmib kokku 98 korterit.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Eesti jõukad ettevõtjad on broneerinud aastateks ette tuntud arhitektuuribürood ning ehitavad miljoneid maksvaid enneolematult uhkeid elamuid, kus on nii spaa- kui jõusaalikompleksid, väitis kinnisvarabüroo Uus Maa juhi Jaanus Laugus.
Iga ehitaja, ehitusettevõte, kinnisvaraarendaja ja eraisik soovib leida turult soodsaima hinnaga ehitusmaterjale, andmata samas järele kvaliteedis ja ostumugavuses. Factory.Sale on ellu kutsutud just sellise teenuse pakkumiseks – ettevõttel on loodud kontaktid suure hulga ehitusmaterjalide tootjatega, kellega koos pakutakse klientidele parimat lahendust.
Danfoss nutikütte lahendused tagavad, et temperatuur püsib sellisena, nagu sulle meeldib. Saad lihtsalt seadistada graafiku, et küte sobituks sinu igapäevase elu ja rutiiniga. Seda parima täpsuse ja maskimaalse kulude kokkuhoiuga. Ja su kodu on soe ja hubane, kui sa koju jõuad. Lisaks säästad kuludelt, kui sind ei ole kodus või magad.
Võimekas ja koostööle suunatud juht, Sind ootab huvitav väljakutse arenevas asutuses! Sinu peamiseks ülesandeks on Tallinna linnavaraga seotud ehituse, hangete ja kinnisvarakorrashoiu tegevusvaldkondade koordineerimine ja arendamine. Korraldad koostööd linna kinnisvara portfelli säästlikuks ja efektiivseks haldamiseks ning osaled ameti tegevuse strateegilises planeerimises.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785