12. aug
Viljandi haigla ja tervisekeskuse hoone Tervikum valmimine on plaanitud 2024. aasta lõppu, uus ehitushange kuulutatakse välja lähikuudel. Leping senise tööde teostaja Fund Ehituse, Riigi Kinnisvara ja Viljandi Haigla vahel on lõpetatud.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Keskkonnaamet avalikustas Paasi lubjakivikarjääri keskkonnaloa taotluse keskkonnamõju hindamise programmi, mille eesmärk on tulevikus avada Sagadi ja Vihula vahelisele alale enam kui 50 hektaril laiuv karjäär.
Ehituskeeluvööndite regulatsioonis on kahjuks palju ebaselgust, mille on põhjustanud korduvad ilma rakendussäteteta tehtud seadusemuudatused. Millised on selle olulisemad kitsaskohad, millele tuleks tähelepanu pöörata?
NET Spordihalli arendaja ja ehitusettevõte Rand & Tuulberg allkirjastasid eile lepingu, mis tähistab Tartusse rajatava uudse lähenemisega spordikeskuse ehitustööde algust.
Venemaa poolt alustatud laiaulatuslik sõda Ukrainas ja hübriidsõjana energiakriisi tekitamine Euroopas on segi paisanud ka puiduturu ning toonud kaasa arvestatava volatiilsuse ja ebakindluse hindades, kirjutab metsandusekspert Heiki Hepner värskes puiduturu teise kvartali ülevaates.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785