16. sept
Kui selle aasta esimeses pooles tegi kinnisvaraturg hüppelise kasvu, siis teisel poolel olukord stabiliseerub. Edasine olukord sõltub, kas uusarendusi tuleb ikka piisavalt peale või hakkab turg vaikselt jahtuma, selgitas Luminori jaepanganduse juht Tanel Rebane.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Pärnu Päikese kooli uue õppehoone ehitus on jõudnud sinnamaale, et esmaspäeval, 20. septembril kell 15 asetatakse uuele koolimajale nurgakivi.
Kadrina vallavalitsus ja Eesti Arhitektide Liit kuulutasid välja Kadrina keskkooli ja ümbritseva väliruumi arhitektuurivõistluse võitja – esimese preemia pälvis Arhitekt Must OÜ autorite kollektiivi võistlustöö „Eeskoda“. Lisaks tunnustati rahaliste preemiatega veel kolme kavandit.
Valitsus kiitis tänasel istungil heaks ehitusseadustiku ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu, millega muutub tõhusamaks vette ehitamise jaoks vajalike protsesside menetlemine ja seeläbi lihtsustub nii meretuuleparkide kui ka näiteks kalakasvanduste rajamine.
Elering ja Läti süsteemioperaator AST tellivad uuringu Eesti ja Läti ühise meretuulepargi maismaavõrguga ühendamise alternatiivide osas.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688