29. sept
Värskes Äripäeva Rikaste TOP 500s on pea 40 inimest, kes on teeninud oma vara ehitussektoris. Siiski on mitmete ehitusfirmade omanikud aastaga vara väärtust kaotanud, kuid samas on uusi võitjaid. Vaata, kes ehitussektorist tänavu Rikaste TOPi jõudsid.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Kasiinohooned on juba ammu olnud meie aja kõige uhkemad ehitised. Pole kahtlustki, miks. Lõppude lõpuks esindavad need paleed raha ja küllust. Kuigi suur osa kasiinotööstusest on siirdunud digitaalsesse maailma, otsivad paljud mänguhuvilised ikka veel kasiinode tõelist hõngu.
Kraanajuht või traktorist ei istu tulevikus enam masina rooli, vaid saab seda juhtida kaugelt – piltlikult öeldes kas või kodust kohvitassi tagant. Üllatav ei ole ka olukord, kus kraana töötab Ida-Virumaal, kuid selle juht „tõmbab kangi“ hoopis Hiiumaal.
Tõusvad hinnad on pannud ehitajaid ja hankijaid otsima kompromisse, kuidas objekt ikkagi valmis ehitada. Mõlemal poolel tuleb arvestada väikese miinusega, kuid levinumateks kokkulepeteks on ehitusmahu vähendamine ja tähtaegade pikendamine, rääkis Triniti vandeadvokaat Virge Murak saates "Triniti eetris".
Kinnisvaraarendaja Favorte ja Eventus Ehitus on alustanud uue stock-office ehk ladu-kontor-tüüpi ärihoone ehitamisega, millega lisandub Tähetorni Tehnoparki 4500 m2 kaasaegset äripinda.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785