18. juuni
Ehituse liidrite sõnul ei sõltu Eesti ehituse parem tootlikkus ja innovatsioon lähiajal mitte robotitest, vaid targast tellijast ja väärtustatud inimestest. Aga milliste tegevuste abil plaanitakse neid kõlavaid eesmärke saavutada?
Ehitusuudised.ee toetajad:
Saatekülalised leidsid, et ehitussektor on võrreldes masinatööstusega 2–3 aastat robotiseerimisega ajast maas, ent seal on suur potentsiaal. Saatekülaliste sõnul tuleb ehituses protsesse standardiseerida ning seejärel saab tööd robotite abil lihtsamaks ja efektiivsemaks teha.
Ehitus- ja puidukontserni Kaamos müügitulu kasvas möödunud aastal 78,5 miljoni euroni aasta varasema 68 miljoni euroga võrreldes.
Põhja ringkonnaprokuratuur esitas Astlanda Ehitusele ja selle kahele alltöövõtjale süüdistused Tallinnas Tammsaare pargi ehitustöödel hukkunud mehe surma põhjustamises.
SA Kunstihoone, Lasnamäe linnaosavalitsus ja Kultuurikeskus Lindakivi sõlmivad täna koostöölepingu, millega Tallinna Kunstihoone kolib Lasnamäele Lindakivi kultuurikeskuse juurde asukohaga J. Koorti 22.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688