14. juuni
Rahandusministeerium saatis kooskõlastusringile eelnõu, mille jõustumisel pandaks peatöövõtjatele kohustusi ja kulusid juurde. Kuigi ettevõtjad ei mõista eelnõu täielikult hukka, leitakse mõnel juhul, et ehitaja õlule lükatakse maksuametniku ülesanded.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Pärnu linnavalitsus otsustas välja anda ehitusloa Raba-Lai silla rajamiseks, silla ehitamisega on kavas alustada selle aasta sügisel ja saada sild valmis 2023. aasta suveks.
Eesti kapitalil põhinev Triple Net Capital alustab Tallinnas Pärnu maantee 137 aadressil 200 nutikorteriga Vektori äri- ja eluhoone ehitust, millest saab uus maamärk südalinnaäärse Tondi kvartali elavdamisel ja arendamisel, teatav ettevõte.
Mustamäe südamesse Bonava rajatavas Uus-Mustamäe uusarenduses käivitati neljas etapp, mille käigus valmivad 2022. a sügisel kolm korterelamut kokku 99 korteriga. Uus-Mustamäe on hetkel ilmselt kogu Eesti suurima töös oleva ehitusmahuga uusarendus, kus praegu on ehituses kokku 340 uut kodu, teatab ettevõte.
Täna pandi pidulikult nurgakivi Paidesse rajatavale riigigümnaasiumile, mis hakkab koosnema renoveeritud Paide Gümnaasiumi majast ja selle juurdeehitusest. Hoone saab valmis 2021. aastal ning uues koolis on õppimisvõimalused 252 õpilasele.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688