2. veebr
Kuigi ehitussektori koondkäive kasvas eelmisel aastal pea 22%, siis paljud ettevõtted sellele tõusulainele ei jõudnud. Äripäeva Infopank reastas 200 suurima käibega ehitusfirmat, tuues välja aastase muutuse üles või allapoole.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Veel 2020. aasta lõpus polnud Eestil spetsiaalselt kaasaegseks andmekeskuseks projekteeritud ja ehitatud hoonetekompleksi, tõttöelda oli keskkonnasäästlike ja töökindlate andmekeskuste puudus terves Ida- ja Kesk-Euroopas. Lahendusena ehitati Hüürusse kriitilise tähtsusega andmete hoidmiseks sobiv GDC andmekeskus, mis on ainulaane nii Eestis kui terves Baltikumis.
Loodus- ja presskivist toodete müüki, töötlemist ja paigaldust pakkuv Kivikoda OÜ sai alguse 20 aastat tagasi kahe sõbra entusiasmist alustada oma äriga. Aegade jooksul on ettevõttest saanud Eesti turul parima hinna ja kvaliteedi suhet pakkuv kivitootja, kelle tänulikeks klientideks on nii köögi- ja vannitoastuudiod, mööblitehased kui ka arhitektid ning sisearhitektid.
Riigi Tugiteenuste Keskus ning majandus- ja kommunikatsiooniministeerium viisid läbi esimese ehituse e-hüppe taotlusvooru, millega toetatakse uudsete digilahenduste arendamist ja kasutuselevõttu ehitusvaldkonnas. Rahastuse saab 63 projekti.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785