3 november 2015

Lemminkäineni emafirmal sai paika kolmaastaku plaan

Foto: Raul Mee

Soome ettevõte Lemminkäinen teatas, et järgmisel kolmel aastal võetakse fookusesse kasumi kasvatamine ja uus konkurentsivõimelisem strateegia, et kasvatada tõhusust.

3. detsembril toimuval Eesti Ehituskonverentsil 2015 räägitakse ka sellest, milline peaks olema Eesti ehitusettevõtluse strateegiad, et ergutada ettevõtteid kasumlikule tegevusele ja tõhususe kasvatamisele

Tutvu konverentsi programmiga ja registreeru

Ettevõte soovib uuendada tegevusmudeleid, mis tagavad tugevama konkurentsivõime ning aitavad saavutada rohkem kasumit just Põhja-Euroopa piirkonnas.

Kõige parema väljavaatega projekte näeb ettevõte Norras ja Rootsis, kus on tegemist pikkade lepingutega. Soome turg on viimase aasta jooksul kahanenud ning seetõttu keskendutakse seal rohkem linnakeskuste projektidele.

Ettevõte teatel jääb fookusest välja täielikult Venemaa, kus on turg märgatavalt nõrgenenud ning uusi projekte plaanis ei ole.

"Lähemate aastate jooksul on Lemminkäineni eesmärk tõsta märgatavalt konkurentsivõimet kõigis ärisegmentides, et tagada kasumi kasv," ütles Lemminkäineni president ja juhatuse esimees Casimir Lindholm. "Võtame kasutusele parimad praktikad kõigis ärisegmentides ja riikides, kus tegutseme, et saavutada majanduslik tasakaal."

Jaga lugu:
Seotud lood
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785