Esmaspäeval algavad Mustamäel, Raja tänava Akadeemia tee ja Raja tn 15 vahelise lõigu rekonstrueerimistööd. Ehitustööde käigus rekonstrueeritakse ka Mäepealse tänava Raja tn ja Mäepealse tn 2 vaheline lõik.
„Mäepealse ja Raja tänavad on viimastel aastatel muutunud oluliseks tuiksooneks, mida kasutavad igapäevaseks tööle või kooli sõiduks lisaks kohalikele Mäepealse ja Kadaka pst elanikele ka linna sisenevad autojuhid ja Tehnopoli linnakus töötavad inimesed. Olemasolevad teed on lagunenud, ilma ohutute kõnniteede ja tänavavalgustuseta,“ kommenteerib Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats rekonstrueerimistööde vajalikkust.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.