Daljajev: kõik pole müüdav, isegi mitte tasuta

1. veebruarist asub Arco Real Estate juhi kohale end ettevõtte patrioodiks pidav Maia Daljajev, kelle hinnangul on selle aasta üheks olulisemaks kriteeriumiks kinnisvara müügis kvaliteet.

Intervjuu Arco Real Estate’i peatse juhi Maia Daljajeviga.

Kas ametikõrgendus tuli üllatusena?  Olen Arco Varas kaua töötanud, peaaegu kümme aastat, ning olen Arco Vara patrioot. Öeldakse, et õiged asjad juhtuvad õigel ajal, ja see ettepanek tuli õigel ajal.

Olete karjääriredelil kogu aeg ülespoole roninud?  Tuleb nii välja küll.

Praegu on maaklerite turul suhteliselt tihe konkurents. Kuidas  Te  olukorda  hindate? Konkurents on alati tihe olnud. Eelarvamused, mida maakleritöö tähendab, ja reaalne tööelu on väga erinevad. Inimene, kes vaatab kinnisvara valdkonda väljastpoolt, arvab, et kinnisvaramaakler võtab ainult raha vastu. Need, kes on meie valdkonnas kaua töötanud, teavad, et tegemist on psüühiliselt küllaltki
pingelise tööga.

Seega saavad vähesed selle tööga hakkama ja jäävad seda ametit pidama? Arvan, et see on nagu iga tööga. Maaklereid, kes on 20 aastat kinnisvaraturul tegutsenud, on üsna vähe. Paljud on rajanud ka oma kinnisvaraarendus- või vahendusettevõtte. Seltskond ei ole suur, pigem on suur seltskond, kes meie valdkonnas kätt proovib. 

Loe täispikka intervjuud 21. jaanuari Äripäeva paberlehest.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed