Autor: Alyona Stadnik • 21. jaanuar 2013
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Daljajev: kõik pole müüdav, isegi mitte tasuta

1. veebruarist asub Arco Real Estate juhi kohale end ettevõtte patrioodiks pidav Maia Daljajev, kelle hinnangul on selle aasta üheks olulisemaks kriteeriumiks kinnisvara müügis kvaliteet.

Intervjuu Arco Real Estate’i peatse juhi Maia Daljajeviga.

Kas ametikõrgendus tuli üllatusena?  Olen Arco Varas kaua töötanud, peaaegu kümme aastat, ning olen Arco Vara patrioot. Öeldakse, et õiged asjad juhtuvad õigel ajal, ja see ettepanek tuli õigel ajal.  Tuleb nii välja küll.

Olete karjääriredelil kogu aeg ülespoole roninud?

Praegu on maaklerite turul suhteliselt tihe konkurents. Kuidas  Te  olukorda  hindate? Konkurents on alati tihe olnud. Eelarvamused, mida maakleritöö tähendab, ja reaalne tööelu on väga erinevad. Inimene, kes vaatab kinnisvara valdkonda väljastpoolt, arvab, et kinnisvaramaakler võtab ainult raha vastu. Need, kes on meie valdkonnas kaua töötanud, teavad, et tegemist on psüühiliselt küllaltki

pingelise tööga.

Seega saavad vähesed selle tööga hakkama ja jäävad seda ametit pidama? Arvan, et see on nagu iga tööga. Maaklereid, kes on 20 aastat kinnisvaraturul tegutsenud, on üsna vähe. Paljud on rajanud ka oma kinnisvaraarendus- või vahendusettevõtte. Seltskond ei ole suur, pigem on suur seltskond, kes meie valdkonnas kätt proovib. 

Loe täispikka intervjuud 21. jaanuari Äripäeva paberlehest.

Liitu Ehitusuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Ehitusuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785