27. september 2010

BREM nõuab Tallinna Veelt 11 miljonit 

Võlgades kinnisvarahaldaja BREM nõuab AS-lt Tallinna Vesi ligi 11 miljonit krooni, kuna vee-ettevõte polevat lepingust tulenevaid kohustusi täitnud.

Bremi juht Risto Nägi teatas, et oma hankijate ja klientide kaitseks esitab BREM täna Tallinna Vee vastu nõude suurusjärgus 11 miljonit krooni. "Summa on esialgne ja täpsustamisel. Nõude aluseks on fakt, et Tallinna Vesi on jätnud pikaajaliselt täitmata oma lepingujärgsed kohustused agenditasu suhtes ja ei ole õiglast kohtlemist üles näidanud ka selles küsimuses, et BREM on võtnud vastutuse klientide eest," märkis Mägi pressiteates.

Ta kinnitas ka, et BREM ei ole maksejõuetu, vaid ei saa ajutiselt kasutada oma kontodel olevaid rahalisi vahendeid Tallinna Vee poolt seatud kontode aresti tõttu. "BREM ei pea maksma allhankijaile ebakvaliteetse töö- või teenuste eest isegi siis, kui on kriisiolukorras, vaatamata sellele, et taolist olukorda püütakse ettevõtte vastu ära kasutada," seisab teates.

"BREMi juhtkond näeb palju vaeva, et ettevõtte igapäevane normaalne tegevus taastada ja alusetutele süüdistustele ning spekulatsioonidele vastulöök anda. Olgu selle näiteks kas või fakt, et saavutasime Tallinna Veega möödunud nädala lõpus kokkuleppe ärihoonete veevarustuse taastamiseks," selgitab Mägi.

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688