Brem: peatasime arvete arestimise protsessi

Brem Kinnisvarahoolduse juht Risto Mägi sõnas, et ajutise lahendusena on arvete arestimise protsess kohtu abiga peatatud.

Mägi ütles, et Tallinna Vesi tahab neilt korraga kätte saada suuremat summat, kui Brem maksta suudab ja vaidlust on ka viivistes. Brem on Tallinna Veele nagu ka Eesti Energiale ja Tallinna Küttele võlgu olnud pikemat aega.

Brem ise ootab praegu raha arvukatelt korteriühistutelt ja ettevõtte rahalise olukorra parandamiseks antakse võlglased lähiajal inkassosse, rääkis Mägi. Ehkki Bremi bilansis on üleval palju üle 10 aasta vanuseid nõudeid, on Mägi sõnul ka värsket raha nii palju õhus, et ettevõte suudaks oma võlad tasuda.

Oma mitme miljoni kroonise nõude võimendamiseks ähvardas Tallinna Vesi lisaks arvete arestimisele Bremi hallatavatel majadel ka vee kinni keerata. "Meie huvides on see, et Brem oma kohustusi täidaks ja kuigi vee kinni keeramine on viimane variant, võib see oodata lähiajal mõningaid BREMi omanikega seotud äriobjekte," ütles täna ASi Tallinna Vesi kommunikatsioonijuht Priit Koff.

Ta lisas, et objekte on mõneteistkümnest mõnekümneni ja neile saadeti 7. septembril ka kirjad, milles lubati võla kustutamata jätmisel vesi 14 päeva pärast kinni keerata.

Osale arutelus

  • Anne Oja

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed