• 18.02.25, 14:41

Aastaga kahanes Tallinna korteri keskmine koguhind 3,5%

Keskmise tehinguhinna vähenemine ei tähenda, et 2024. aasta oleks samaväärse korteri saanud aasta varasemast odavamalt osta, kirjutab kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
Kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
  • Kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
  • Foto: Liis Treimann

Seotud lood

Uudised
  • 14.02.25, 09:45
MaRu: korterite hinnad püsivad kõrgel, kuid tehingute arv pole kasvanud
2024. aastal püsisid kinnisvaraturul hinnad kõrgel, kuid tehinguaktiivsus pole kasvanud ja ostetakse pigem kallimaid kortereid, näitas Maa- ja Ruumiameti statistika.
TOP
  • 11.02.25, 14:34
Ehitusfirmade 2024. aasta käibe TOP 100 | turg püsib, kuid korrastub
Ehitusturul toimub käivete põhjal teatav korrastumine - väiksemad firmad kaovad või ühinevad suurematega. Aga ka suurematel oli eelmisel 2024. aastal tulemus väga erinev ja avaldame 100 enim käivet näidanud ettevõtet ja kui palju nad kasvasid või kahanesid aastaga.
Saated
  • 13.02.25, 12:31
Arco Vara juht: püüame mahtu kasvatada, kuid uus projekt jäi seisma
2024. aasta puhaskahjumiga lõpetanud kinnisvaraarendaja Arco Vara otsib tulemuste parandamiseks võimalusi suurendada arendusmahtu, kuid ettevõte pidi ehitusloa tõttu edasi lükkama uue projekti käivitamise Kodulahe kvartalis, ütles Arco Vara tegevjuht Kristina Mustonen.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele