K-rauta Haabersti kauplus renoveeritakse

Kevadine ostlemine K-rautas Tallinnas.
Kevadine ostlemine K-rautas Tallinnas.

K-rauta Haabersti kauplus läbib järgmise aasta alguses põhjaliku renoveerimise 3,4 miljoni euro eest, millega lisandub uusi tootegruppe ja teenuseid nii era- kui ärikliendile, teatab K-rautat opereeriv AS Kesko Senukai.

Tegu on osaga Kesko Senukai Grupi laiemast investeerimisplaanist Baltikumis, mille raames on pea poole võrra kasvanud ka äsja taasavatud grupi suurim kauplus Riias.
 
Renoveerimise ajal on Haabersti kauplus ajutiselt suletud, kõigi uuenduste elluviimine võtab aega umbes kolm kuud. Kauplus suleb uksed 9. jaanuaril ning taasavab need aprillis.
 
“Kujundame ümber kogu kaupluse kontseptsiooni – pärast renoveerimist saab Haabersti K-rautast moodne ja tänapäevane kaubanduskeskus,” ütles Kesko Senukai president Artûras Rakauskas. “Paneme ka edaspidi suurt rõhku ärikliendi suunitlusele ning pakume parimat teenust, tingimusi ja valikut.”
 
Uuenduste käigus avardub müügipind, muutub keskuse interjöör ning kasvab tootevalik lähtuvalt kohaliku kliendi ootustest. Ehituskauba kõrval pööratakse senisest enam tähelepanu kodusisustusele, majapidamiskaubale ja valgustusele, uute tootegruppidena lisanduvad kodutehnika, kirjatarbed, vabaaja kaubad, mänguasjad ning spordivarustus. Kokku kasvab valik 15 000 toote võrra.

Lisateenuste pakkumiseks ja konsultatsiooni rolli tugevdamiseks luuakse kaupluses täiendavalt 30 töökohta, kokku hakkab uue kontseptsiooniga kaupluses töötama üle 100 inimese.
 
Eestis tegutseb kaheksa K-rauta kauplust, kaubandusvõrku opereerivale Kesko Senukaile kuulub lisaks Eesti kauplusele 85 poodi Leedus, 8 Lätis ning 20 Valgevenes.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed