Eesti ettevõtjad Skandinaavia suurimal ehitusmessil

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse EAS korraldatud ühisstendil Põhjamaade suurimal ehitustööstusmessil Nordbygg 2016, mis toimub 5.-8. aprillini Stockholmis, on Eestist esindatud kaheksa ehitusvaldkonna ettevõtet.

TMB Element müügi- ja turundusjuhi Mai Mitt’i sõnul osaletakse Nordbygg 2016 ehitusmessil eelkõige selleks, et olla Rootsi ehitusturu suurimal sündmusel klientide jaoks jätkuvalt nähtavad.

„Osalesime Nordbyggil koostöös EASiga ka 2014. aastal ning saadud kogemus ja kasu tegid otsustamise lihtsaks. Messil soovime arendada suhteid nii olemasolevate klientidega kui ka saada uusi kontakte, saamaks uusi tellimusi raudbetoonkonstruktsioonide projekteerimiseks, tootmiseks ja paigalduseks,“ lausus Mitt.

Aeroc Jämerä AS müügidirektor Margus Oja sõnul on ootused messil uusi kliente leida suured: „Messil saadud personaalsed kontaktid on alati hea lähtekoht reaalse koostöö alustamiseks uute koostööpartneritega.“

Ühisstendil osalemine loob usaldusväärsust

„Eesti ühisstendi väärtusteks on läbimõeldud kontseptsioon, alates eksponentide valikust ja EASi poolsest projektijuhtimisest, lõpetades kommunikatsiooni ja ühisturundusega, mis tagab messiboksi piisava külastatavuse ja loob head võimalused kontaktide loomiseks,“ rääkis Mitt ning kinnitas, et Eesti ühisstendil osalemine ja koostöö EASiga kasvatab TMB Elemendi brändi usaldusväärsust Rootsi turul.

„Oma boksiga eraldi messile mineku puhul ei ole keskmisel Eesti ettevõttel lihtsalt võimalik samaväärses mahus ja kvaliteedis turundustegevusi ellu viia,“ lisas ta.

Nordbygg on Skandinaavia ehitus- ja kinnisvarasektori suurim kohtumispaik, kus sellel aastal osaleb ligi 800 eksponenti rohkem kui 30st riigist. Nordbyggi messi korraldatakse koostöös Rootsi ehitustööstuse juhtivate liitudega ning erinevate seotud projektide raames tehakse koostööd ka mitmete teiste tööstuste organisatsioonidega.

Eesti ettevõtted Nordbyggil:

Aeroc Jämerä AS
Malmerk Klaasium OÜ
Palmatin OÜ
Radius Fixings OÜ
Ritsu AS
Span OÜ
TMB Element OÜ
Wallenium OÜ

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed