TREV-2 vähendas aktsiakapitali ja kinnitas dividendide jagamise

TREV2 Grupi juhatuse esimees Rein Rätsep
TREV2 Grupi juhatuse esimees Rein Rätsep

Eesti juhtiva taristuehituse kontserni TREV-2 Grupp aktsionäride üldkoosolek kinnitas neljapäeval ettevõtte eelmise aasta majandusaruande; samuti kinnitas üldkoosolek 533 107,27 euro suuruse dividendimakse ning aktsiakapitali vähendamise 1,6 miljoni euro võrra.

“Tänaseks oleme omanikutulu maksnud kahel järjestikusel aastal ning oleme ettevõttena seadnud oma eesmärgiks maksta aktsionäridele dividende regulaarselt ka tulevikus,” lausus TREV-2 Grupi juhatuse esimees Rein Rätsep.  

Rätsepa sõnul on TREV-2 Grupi finantsvõimekus väga hea ning ettevõte on vajadusi ja omakapitali tootlikkust silmas pidades ülekapitaliseeritud. “Seetõttu otsustasid omanikud vähendada aktsiakapitali 1,6 miljoni euro võrra 16 000 000 aktsia tühistamise teel.”   Kontserni kinnitatud majandusaasta aruande kohaselt oli eelmise aasta müügitulu 66,3 miljonit eurot ja konsolideeritud puhaskasum 1,6 miljonit eurot.

Pärast aktsiakapitali vähendamist on TREV-2 Grupi aktsiakapital 3 731 072,70 eurot.  

TREV-2 Grupp on Eesti taristuobjektidele ja rajatistele keskendunud ehitusettevõtete kontsern, millesse kuulub viis tütarettevõtet. Grupi ettevõtetes töötab kokku ligi 400 inimest.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed