12. mai 2015

TREV-2 Grupi juhiks sai Rein Rätsep

TREV2 Grupi juhatuse esimees Rein Rätsep
Autor: TREV2 Grupp

Nõukogu hinnangul on Rein Rätsep parim inimene juhtima taristuehituskontserni, mille eesmärgiks on olla oma valdkonna liider.

"Rein on viimase kahe aasta jooksul finantsjuhina mänginud olulist rolli AS-i TREV-2 Grupp kujundamisel tänapäevaseks ja kasumlikuks ettevõtteks. Mul on hea meel, et meil on ühtlaselt tugev ja hästi koos töötav juhatus," ütles TREV-2 Grupi nõukogu esimees Gert Tiivas.

TREV-2 Grupi uue juhatuse esimehe Rätsepa sõnul näeb ta oma peamiste eesmärkidena grupis senialustatu jätkamist ning kontserni kasumlikkuse jätkuvat parandamist. “Oleme viimaste aastatega suutnud luua tugeva meeskonna, kellega koos võib kindlalt endale kõrgeid eesmärke seada,” ütles Rätsep.Rein Rätsep alustas TREV-2 Grupi finantsjuhi ja juhatuse liikme ametikohal 2013. aasta mais. Rein Rätsep on varem töötanud erinevates ettevõtetes finantsjuhina ning pikemalt panganduskontsernis SEB. Rein Rätsepal on bakalaureusekraad rahvusvahelises ärijuhtimises.TREV-2 Grupi juhatus on kolmeliikmeline. Lisaks esimehele kuuluvad juhatusse Taimo Murer ja Tarvo Kuusk. Taimo Murer vastutab kontsernis insenerehituse, teede ehituse ning asfaldi tootmise ja paigaldamise valdkondade eest. Tarvo Kuuse vastutusvaldkonnad on TREV-2 Grupis keskkonnaehitus, teede hoole, maavarade kaevandamine ning liikluskorraldusvahendite tootmine.

Eelmine juhatuse esimees Erki Mölder pani ameti maha selle aasta veebruaris.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785