Viimsisse rajatakse kaasaegne staadion. Hange käib

Staadion - pilt onillustratiivne
Staadion - pilt onillustratiivne

Viimsi keskusesse Haabneeme on viimase poole aasta jooksul ehitustegevus märgatavalt hoogustunud. 19. veebruaril kuulutas vald välja Viimsi kergejõustiku- ja jalgpallistaadioni projekteerimis- ja ehitustöö hanke. Peatöövõtu korras tuleb projekteerida ja ehitada kergejõustikustaadion ning selle teenindamiseks muud vajalikud ehitised ja rajatised. Hanke esitamise tähtaeg on 16. märts.

Viimsi vallas Karulaugu tee lähedal asuvale krundile rajatava staadioniga koos plaanib vald ehitada kaasaegne kunstmurukattega jalgpalliväljak, mis vastaks mõõtmetelt ja kattematerjalilt Eesti Jalgpalli Liidu staadionite hindamise kriteeriumites sätestatud 3. kategooria nõuetele, kirjutab Viimsi Teataja.

Vald ootab hankijalt, et rajatised valmiksid tähtaegselt ning optimaalsete kuludega vastavalt kehtivatele õigusaktidele ja heale ehitustavale. Olulised kriteeriumid, mida hankijale püstitatakse, on funktsionaalsus, energiatõhusus, keskkonnasäästlikkus, vastupidavus, võimalikult pikk kasutusaeg ning võimalikult väikesed ülalpidamiskulud.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed