• 23.03.09, 11:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Suure-Jaani suunab neljandiku rahadest ehitusse

Suure-Jaani vallavolikogu võttis vastu 87,3 miljoni krooni suuruse eelarve, mis on mullusest 20 protsenti väiksem. Neljandik eelarverahadest läheb ehitamiseks.
Suure-Jaani vallavanem Maie Käba ütles, et kulude kokkutõmbamisest hoolimata on investeeringute osa eelarves 23 protsenti, kirjutas Sakala.
Olustvere lasteaia ehitamiseks ja sisustamiseks plaanitakse kulutada 11 miljonit, Suure-Jaani  gümnaasiumi katuse vahetamiseks üle 3 miljoni krooni. Teede renoveerimiseks ja ehitamiseks on ette nähtud 4,1 miljonit kroonim millest riigi raha 1,2 miljonit. Mahukaim tänavavalgustuse projekt on Olustvere raudteejaama asula ja bussijaama vahele jääva kõnnitee valgustamine.
Suurima uusobjektina nimetas vallavanem Suure-Jaani jäätmejaama ehitust. 4,6 miljoni krooni suuruse projekti maksumusest saadakse 4,1 miljonit keskkonnainvesteeringute keskuselt. «Eelarvesse mahuvad veel remonditööd Paala rahvamajas ning Sürgavere spordihoone põranda ja Tääksi põhikooli akende vahetamine,» lausus Käba.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.10.25, 14:17
Ruukki akustilised lahendused parandavad inimeste heaolu ja tööviljakust
Akustika on hoone funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse seisukohalt sama oluline kui energiatõhusus või sisekliima. Liigses müras väheneb inimeste keskendumisvõime, kasvab stressitase ning kannatab töö kvaliteet. Ruukki Products ASi Baltikumi tehnilise toe ja jätkusuutlikkuse juht Kaupo Pertel nendib, et õigete ehitusmaterjalidega on võimalik seda kõike ennetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele