1Partner Kinnisvara käive kasvas aastaga ligi kaks korda

1Partner Kinnisvara 2006. aasta käive
kasvas võrreldes 2005. aastaga 92 protsenti, kasum aga 74 protsenti.

1Partner Kinnisvara 2006. aasta käive oli 23,4 miljonit krooni, aasta varem oli käive olnud 12,2 miljonit krooni. Firma kasum oli 2006. aastal 6,2 miljonit krooni, aasta varem märgiti kasuminumbriteks 3,6 miljonit krooni, teatas ettevõte.

Ettevõtte turundusjuht Ragnar Everest ütles, et korralike kasuminumbrite taga on eelkõige soodne majanduskliima, kinnisvaraturu arengud ja ettevõtte kasv. "Kinnisvarabuum saavutas kõrghetke just eelmisel aastal ja see kajastus positiivselt ka meie majandusnäitajates," märkis Everest. "Nõudlus erinevate kinnisvaratoodete ja -teenuste järele kasvas hüppeliselt."

Everest rõhutas samas, et ettevõtte häid majandustulemusi ei saa taandada pelgalt välistele teguritele. "Suutsime turutrendid õigel ajal ära tabada ja firma arengut õigesti planeerida," leidis Everest. "Tänaseks oleme kinnistanud oma koha Eesti suuremate kinnisvaraettevõtete seas."

1Partner Kinnisvara põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitamine ning investeeringute juhtimine. 1Partner Kinnisvara juhitavate varade kogumaht ületas 2006. aasta lõpu seisuga 1,2 miljardit krooni.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed