27. juuni
Mõne aasta eest Barruse tegevjuhi kohalt lahkunud Janar Tammjärve uus Tartu ettevõte Klar Home muutis akna- ja ukseturu senist toimimist – nad ei kasuta vahendajaid ega müügimehi, vaid müüvad kogu oma toodangu lõpptarbijale läbi e-poe. 100% toodangut läheb ekspordiks ning eelmisel aastal püstitas ettevõte käiberekordi – 16.5 miljonit eurot.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Maa-ameti andmetel kaevandati eelmisel aastal ehitusmaavarasid (liiva, kruusa, lubja- ja dolokivi) 6% rohkem kui 2020. aastal, aga põlevkivi kogusele siiski veel järele ei jõutud.
LVM Kinnisvara poolt nõudlikule koduostjale loodud Liiva Kodude arenduses Pärnu jõe ja mere vahel oli tänaseks sarikapeoks ära ostetud või broneeritud juba üle poole tänavu detsembris valmivatest korteritest.
Eesti ja Soome merekaablid pidid tänavu läbima nädala-paarise hooldusperioodi, kuid sõja tõttu piirkonnas jäetakse need ära ja asendatakse lühiajaliste vältimatute kiirtöödega.
Eelmisel nädalal saabusid Eestisse Püssi sünkroonkompensaatorjaama kõige olulisemad seadmed ja toimus ka nende esmane paigaldus. Seadmete kohalejõudmine annab täiendava kindluse, et esimene kolmest Eestisse valmivast sünkroonkompensaatorjaamast valmib ette nähtud ajaks vaatamata keerulisele olukorrale maailmaturul.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785