• 29.06.22, 14:24

Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit EETEL sai uue juhatuse

Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu (EETEL) üldkoosolek valis liidule uue laiapõhjalisema juhatuse. Nüüdsest kuulub juhatusse 9 liiget elektriala erinevatest ettevõtetest, kelle eemärgid on liidu kiire areng, valdkonna maine ja kvaliteedi parendamine ning eriala ja selles tegutsemise jätkusuutlikkus.
Fotol vasakult Jevgeni Lištšina, Mart Aguraiuja, Innar Pinn, Krister Peetmaa, Marti Mäevere, Kristo Reinhold, tegevjuht Kaarel Jänes ja Indrek Reinsalu. Puuduvad Janek Sulev ja  Timo Raimla. Foto: Vallo Kruuser.
  • Fotol vasakult Jevgeni Lištšina, Mart Aguraiuja, Innar Pinn, Krister Peetmaa, Marti Mäevere, Kristo Reinhold, tegevjuht Kaarel Jänes ja Indrek Reinsalu. Puuduvad Janek Sulev ja Timo Raimla. Foto: Vallo Kruuser.
Juhatus valis esimeheks Harju Elekter Grupi ettevõtte Energo Veritas juhi Kristo Reinholdi ning aseesimeheks sai E-Service ASi tegevjuht Krister Peetmaa.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele