Ehitusuudised  • 15 veebruar 2019
Targo Kalamees  Foto: Postimees/Scanpix

Tulekul rahvusvaheline puitehitiste konverents

28. veebruaril ja 1. märtsil toimub Tallinnas Kultuurikatlas TalTechi teadlaste eestvõtmisel korraldatud rahvusvaheline puitehitiste konverents Forum Wood Building Baltic 2019.

Konverentsi fookuses on olulised puidust hoonete tehnilised teemad: hoonefüüsika, energiatõhusus, tulekaitse, uued materjalid ja tehnoloogiad jne. Ettekannetega esinevad insenerid, teadlased, praktikud ja arhitektid Eestist, Põhja- ja Kesk-Euroopast ning kaugemaltki.

Lisaks toimub mess, kus tutvustatakse puithoonete uusi materjale, tooteid ja tehnoloogiaid.

"Konverentsil kuulete kahe päeva jooksul sisukaid ettekandeid kahes paralleelsessioonis. Osalejaid on Austriast, Šveitsist, Saksast, Eestist, Soomest, Kreekast, Leedust, Lätist, Norrast, Rootsist, ja Inglismaalt. Kuigi osalejaid on kirjas juba 200 ringis ja Kultuurikatel pole kummist, usun, et soovijaid mahub veel," ütles konverentsi peakorraldaja, TalTechi ehitusfüüsika professor Targo Kalamees.

Konverents on hea võimalus ehitusinseneridele, arhitektidele, puitmajade tootjatele, puidu- ja metsatööstuse esindajatele kohtumiseks, kogemuste vahetamiseks, inspiratsiooni saamiseks ja parimast praktikast õppimiseks.

Konverentsil osalejad saavad tunnistuse täiendusõppe punktidega: ehitusinseneri kutseala täiendusõppe arvestuspunktid 16,7 TP ja energiatõhususe kutseala täiendusõppe arvestuspunktid: 15,3 TP.

Konverentsi töökeeleks on inglise keel.

Vaata lisainfot SIIT.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785