Merko Ehituse Leedus paiknev tütarettevõte sõlmis ehituslepingu ühe suurima suitsutootja kohaliku esindajaga selle tehase rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks.

- Merko Ehitus kiiver. Foto on illustratiivne.
- Foto: Raul Mee
Merko Ehitus teatas börsiteate vahendusel, et 26. oktoobril sõlmisid AS Merko Ehitus kontserni kuuluv 100%line tütarettevõte UAB Merko Statyba ja UAB Philip Morris Lietuva lepingu Klaipeda tehase rekonstrueerimise ja laiendusega seotud ehitustööde teostamiseks aadressil Vilniuse maantee 16, Klaipeda.
Lepingu raames UAB Merko Statyba poolt teostatavad ehitustööd hõlmavad peamiselt olemasoleva tootmishoone ja teenindava laohoone laiendamist.
Lepingu maksumus on ligikaudu 11 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd algavad käesoleva aasta novembris ning nende valmimine on planeeritud 2018. aasta jaanuari.
Artikkel jätkub pärast reklaami
UAB Merko Statybaon Leedu ehitusettevõte, mis teostab üld- ja elamuehituse töid.
Seotud lood
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta kandvuse, veepidavuse või stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas laialdaselt kasutatavaks pinnase parenduse meetodiks on jugainjekteerimine (ing keeles Soilcrete® või jet-grouting). See tehnoloogia võimaldab pinnasesse rajada erineva kuju ja suurusega tsementeerunud sambaid ilma ulatuslike väljakaevamisteta ja seda ka kitsastes tingimustes.