2. august 2016

Vaata, keda premeeriti Viimsi riigigümnaasiumi arhitektuurikonkursil

Autor: Ergutuspreemia: Vunk

Viimsi riigigümnaasiumi hoone arhitektuurivõistlusel anti lisaks peapreemiale välja teise ja kolmanda koha preemia ning kaks eripreemiat.

 

Konkursile laekunud seitsmeteistkümne võistlustöö hulgast tunnistati parimaks Novarc Group AS ja KAMP Arhitektid OÜ ühine ideelahendus Novarc Group AS ja KAMP Arhitektid OÜ ühine ideelahendus ieelahendus märgusõnaga „CLT“. Ideelahenduse autoriteks on Jan Skolimowski, Peeter Loo ja Kaspar Kruuse. Loe võidutööst lähemalt siit.

Teise koha vääriliseks tunnistati BOA OÜ töö pealkirjaga „Fifty-Fifty“ (autorid: Jürgen Lepper, Anto Savi ja Maiu Hirtentreu).

Kolmanda koha vääriliseks tunnistati Salto AB OÜ ideelahendus „Avarus“ (autorid: Ralf Lõoke, Maarja Kask ja Helin Vahter).

Lisaks anti välja ergutuspreemia Arhitekt11 OÜ poolt esitatud ideelahenduse „Delta“ eest (autorid: Illimar Truverk, Sander Paljak, Hannelore Kääramees, Joanna Kordemets, Helina Maalt, Annika Laidroo ja Janar Toomesso) ning OÜ b210  ideekavandi „VUNK“ eest (autorid: Aet Ader, Kadri Klementi, Mari Hunt, Karin Tõugu, Mari Möldre, Nele Šverns ja Kaisa Lindström).

Ideekonkursi preemiafond on kokku 18 000 eurot, mis jaguneb järgmiselt: esikoht 6 500 eurot, teine 4 500 eurot, kolmas 3000 eurot ja mõlema ergutuspreemia suurus 2000 eurot.

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688