21 aprill 2016

Betooniühing kuulutas välja 2016. aasta üliõpilastööde võistluse

Foto on illustratiivne  Foto: Andres Haabu

Eesti Betooniühing kuulutas välja betoonialaste kõrgkooli lõputööde võistluse. Osaleda võivad kõigi Eesti kõrgkoolide üliõpilaste lõputööd.

„Üliõpilaspreemiatega tahame nii üliõpilaste kui õppejõudude tähelepanu õppetöös enam betooni temaatikale suunata,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Tiit Roots. „Iga-aastaste preemiatega näitame oma järjepidevat tähelepanu järelkasvule,” lisas Roots.

Preemiate määramiseks tuleb Eesti ülikoolidel ja kõrgkoolidel esitada oma ettepanekud lõputööde preemiate kandidaatide kohta Eesti Betooniühingu juhatusele. Iga kool võib esitada kuni 2 ettepanekut.Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemia on ette nähtud Eesti üliõpilastele asjakohaste lõputööde eest. Esitamise tähtaeg: 12. juuni 2016. a.

Lõputöö peab olema seotud betooni või tema koostisosade või betoontoodetega, näiteks betooni/betoontoodete/betoonkonstruktsioonide kavandamine, projekteerimine, ehitamine vms.

Varasemad võitjad

Eesti Betooniühingu 2015. a. üliõpilaspreemiad said:

Siim Õunloo – Tallinna Tehnikakõrgkooli hoonete ehituse eriala lõputöö „Betoonis kasutatavate hüdrofobiseerivate lisaainete toime”.Juhendaja TTK dotsent Aivars Alt.Marko Tosso – Tallinna Tehnikaülikooli ehitustehnika eriala magistritöö „Pinnasele toetatud betoonpõrandad”.Juhendaja TTÜ lektor Johannes Pello.Martti Salm – Tallinna Tehnikaülikooli ehitustehnika eriala magistritöö „Teraskiudbetoonvahelae arvutamine juhendi DAFSTB:2012 ja standardiSS 812310:2014 järgi”.Juhendaja TTÜ Ehituskonstruktsioonide õppetooli dotsent Ahti Lääne.

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast. Eesti Betooniühing (asut. 2004. a.) on betooni kui kodumaise ehitusmaterjali kasutamist edendav ühing, kuhu kuulub 52 ettevõtet, organisatsiooni ja eraisikut.

Betooniühingu üliõpilaspreemiad on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks ning valitakse Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785