5. juunil toimuval Merko aktsionäride korralisel koosolekul otsustatakse Tõnu Toomiku liitumine ettevõtte tegevjuhatusega. Toomik kuulub praegu Merko nõukokku.
Toomik on alustas AS Merko Ehituses aastal 1993. aastal projektijuhina.
1997-2008 oli ta Merko Ehituse juhatuse esimees, vastutades ettevõtte juhtimise ja arendamise eest. Pärast seda on Toomik kuulunud Merko nõukokku.
Lisaks kuulub Toomik AS Riverito ja AS Merko Ehitus tütar- ja sidusfirmade nõukogudesse.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Enne aktsionäride koosoleku tulemusi ei olnud ettevõte valmis kommentaare andma.
Seotud lood
Ehitusuudised.ee toob välja aprilli kuu lugejate lemmikumad artiklid, mida loeti kõige enam, tekitasid huvi ning mida jagati ka teiste lugejatega.
Teadlikkuse tõus energiatõhususe osas on viimase 20–30 aasta jooksul teinud läbi märkimisväärse arengu. Kui sajandivahetuse eel piirduti sageli üksikute töödega, näiteks akende vahetamisega, siis tänapäeval lähenetakse hoonete uuendamisele terviklikult – alates välispiirete soojustamisest kuni nutikate tehnosüsteemideni. Termopilt OÜ juhi Toomas Rähmoneni sõnul on aastatega kogunenud palju väärtuslikku kogemust, mis aitab rekonstrueerimist teha järjest läbimõeldumalt ja tõhusamalt.