Elveso juht: sadevee ärajuhtimine on üle-Eestiline probleem

Rae vallale kuuluv vee-ettevõte Elveso juhatuse liige Meelis Kasemaa sõnul ei oota ta Ühisfondi uuest perioodist suurt abi kanalisatsioonitorustike renoveerimiseks. Tema sõnul on uus märksõna sadevee tööd.

„Järgmise rahastusperioodi osas näen, et me ei suuda saavutada projektidega isegi minimaalset taset, mis on 951 000 eurot. Mahud kindlasti kanalisatsioonitööde osas langevad,“ märkis Kasemaa.

Sellegi poolest on Kasemaa optimistlik, et rahastama hakatakse sadeveega tekkinud probleemide lahendamist ning siin tööpuudust olema ei saa.

„On kuulda, et trasside ehitamise rahastuse osa langeb, ent jääb siiski piisavaks. Ootan huviga sadevee rahastuse otsust, mida seni pole olnud. Sadeveega tekkinud probleemid on saanud üle-Eestiliseks problemaatikaks,“ tõi Kasemaa esile.

AS Elveso on aastatel 2009-2012 investeerinud Ühtekuuluvusfondi ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel Rae valla vee- ja kanalisatsioonitrassidesse torustike ehitusse 14,82 miljonit eurot (sh AS Elveso omaosalus 4,26 miljonit eurot. AS Elveso on 100% Rae vallale kuuluv ettevõte.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed