Ave Lepik • 18. detsember 2012
Jaga lugu:

NCC Ehitus - parima töökultuuriga ehitaja

Parima heakorraga ehitusplatsi väljaselgitamiseks moodustatud komisjon kuulutas kontrollreidide põhjal võitjaks NCC Ehitus AS Technopolis Ülemiste büroohoone ehituse.

Ehitusobjekte hinnati tänavu 16 korral: kontrolliti heakorda 49 ehitusobjektil, kus tegutses 25 ehitusfirmat. Iga ülevaatuse järel valis komisjon parima ehitusplatsiga ehitusfirma.

NCC Ehitus AS Technopolis Ülemiste büroohoone ehitusplats osutus parimaks neljal reidil. Ehitusobjekti territoorium oli ümbritsetud piiretega, objektile oli paigaldatud teabetahvel. Korrektselt olid ladustatud nii ehitusmaterjalid kui olmepraht, hoiti korras ja puhastati objekti juurdepääsuteed. Kõrghaljastus oli kaitstud nõuetekohaselt.

„Heakorrastatud ehitusplats on märk kõrgest töökultuurist, mis on eelduseks ka ehituskvaliteedile,“ ütles Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf. „Oluline on ka see, et korras ehitusplats hoiab ümbritsevad tänavad tolmust ja prahist puhta.“

2005. aastast on tunnistatud parima ja korrektseima ehitusplatsiga ehitusfirmadeks: AS Merko Ehitus (2005), AS Skanska EMV (2006), AS Merko Ehitus (2008), OÜ Tarrest Ehitus (2009), OÜ Fund Ehitus (2010), OÜ Astlanda Ehitus (2011).

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee