Algab konkurss “Aasta Ehitaja 2012”

Eesti Ehitusettevõtjate Liit kuulutab konkursi “Aasta Ehitaja 2012”. Tiitli pälvib ehitusjuht, kelle töö on tunnustatud nii töö tellija, arhitekti, projekteerija kui ka omaniku järelvalve teostaja poolt.

“Aasta Ehitaja 2012” konkursi nominente on võimalik esitada kahes hinnakategoorias: ehitusobjektid maksumusega kuni 1 miljon eurot ja ehitusobjektid maksumusega üle 1 miljoni euro. Nominente võivad esitada nii EEEL-i kuuluvad kui ka Liitu mitte kuuluvad ettevõtted ja ehitusobjektide tellijad.
 
Avalikule konkursile on oodatud osalema kõik ehitusjuhid, kellel on erialane kõrgharidus ja eelnev projektijuhtimiskogemus. Konkursi “Aasta Ehitaja 2012” tiitlile võib esitada nii peatöövõtu kui ka alltöövõtu projektijuhte, kelle juhitud ehitusobjekt on valminud ajavahemikul: 02. oktoober 2011 – 01. oktoober 2012. Nominente saab esitada kuni 30. oktoobrini 2012.
 
Konkursi korraldaja EEEL kehtestab konkursi reeglistiku, nimetab þürii koosseisu, korraldab þürii tööd, kuulutab välja konkursi tulemused ja annab võitjale üle preemia EEEL-i aastalõpukoosolekul 2012. aasta detsembris. Þürii koguneb eelvaliku tegemiseks käesoleva aasta novembris.
 
Täidetud ankeedid tuleb saata kas kirjalikult aadressil Pärnu mnt. 141, 11314 Tallinn või e-posti aadressil eeel@eeel.ee.
 
Eelnevatel aastatel on aasta ehitaja tiitli võitnud:
- Tarmo Pohlak (2009) poolt juhitud Tallinki büroohoone ehitus
- Tiit Joosti (2010) poolt juhitud Ämari lennubaasi ehitus
- Arvo Kirotus (2011) poolt juhitud Reoveepuhastusjaama biofiltri ehitustööd
 
EEEL valib parimat ehitajat juba neljandat aastat järjest, muuhulgas on laiemaks eesmärgiks ehitaja ameti propageerimine ja oma ala parimate tunnustamine.

Eesti Ehitusettevõtjate Liit on ehitusettevõtjaid ühendav katusorganisatsioon, mis tegutseb eesmärgiga kooskõlastada ja koordineerida oma liikmete tegevust ehitustegevuse majanduspoliitilistes küsimustes ja suhetes töövõtjatega ning nende organisatsioonidega. EEEL-i kuulub 104 liiget.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed