19. jaanuar 2012
Jaga lugu:

Nordecon lõpetas taas objekti ennetähtaegselt

Nordecon lõpetas ennetähtaegselt Põltsamaa reoveepuhasti renoveerimistööd. Tööde maksumus oli 2,2 miljonit eurot.

Nordecon teostas Põltsamaa reoveepuhasti renoveerimistöid, kus lisaks reoveepuhastile rajati Põltsamaa jõe paremkaldal ka üle 13 kilomeetri vee- ja kanalisatsioonitorustikke. Tööde maksumuseks kujunes 2,2 miljonit eurot.

„Põltsamaa jõe paremkalda elamurajooni ühisveevärgi ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimis- ja ehitustööd sujusid hoolimata paesest aluspinnasest ja mõnest keeruliseks osutunud tööjärgust kokkuvõttes edukalt nii ehitajale kui tellijale,“ lausus Nordecon ASi juhatuse liige Erkki Suurorg. „Torustike osa õnnestus valmis ehitada planeeritust poole kiiremini ehk novembriks 2010, reoveepuhasti ehitustööd valmisid vahetult 2011. aasta lõpuks ja samuti ennetähtaegselt.“

Tehnilise täiendusena on Põltsamaa puhasti varustatud nüüd reovee online-analüüsiseadmega, mis fikseerib pidevalt siseneva reovee reostusnäitajaid ja aitab operatiivselt reageerida võimalikele suurematele reostustele. Lisaks puhasti rekonstrueerimisele ja laiendamisele rajati puhastile moodsad laboriruumid ja juhtimiskeskus, kus asub tänapäeva tipptasemele vastav automaatne juhtarvuti.

Põltsamaa Varahalduse OÜ tegevdirektor Kuldar Kipper on töödega ning ennetähtaegse üleandmisega rahul ning märgib, et Nordeconi näol oli neil tegemist tugeva partneriga.

Nordeconile on see juba mitmes objekt viimase aasta jooksul, kus objekt antakse tellijale üle ennetähtaegselt.  Hiljuti anti ennetähtaegselt üle Loo vee- ja kanalisatsioonitorustike- ning Saue veevärgi ehituse objektid.

Põltsamaa reoveepuhasti renoveerimistööde tellijaks oli Põltsamaa Varahalduse OÜ ning järelevalvet teostas AS Telora-E.

Jaga lugu:
Seotud lood
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee