18. oktoober 2010

Nordecon International tütardega koondub ühe nime alla 

Nordecon International kutsub ühinemise heakskiitmiseks kokku aktsionärid 19. novembril toimuvale erakorralisele üldkoosolekule. 

Lisaks ühinemise ja ühinemislepingu heakskiitmisele on päevakorras ka põhikirja ja ärinime muutmine: kavas on kinnitada uueks ärinimeks Nordecon AS.  Hääleõiguslikud on aktsionärid, kes on 12. novembril kell 23:59 aktsiaraamatus, teatas ettevõte börsile.

Erakorraline üldkoosolek kutsutakse kokku AS-i Nordecon International juhatuse initsiatiivil 4. oktoobril sõlmitud ühinemislepingu heakskiitmiseks. Eelnimetatud ühinemislepingu kohaselt kavandatakse ühendada Nordecon International AS-iga tema tütarettevõtjad Nordecon Infra AS ja Nordecon Ehitus AS.

Ühinemise tulemusel Nordecon Infra AS ja Nordecon Ehitus AS lõpevad ja nende õigusjärglaseks saab Nordecon International, kes jätkab äritegevust ärinime Nordecon AS all. Seetõttu on juhatus teinud ettepaneku muuta Nordecon International AS-i ärinime ja valida uueks ärinimeks Nordecon AS. Ärinime muutmiseks on ühtlasi vaja muuta ka Nordecon International AS-i põhikirja. 

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688