Puusaag kandideerib maailma parimaks ettevõtjaks

Täna sõidab Krimelte juht Jaan Puusaag võistlusreisile Monte Carlosse, kus tal tuleb konkureerida enam kui 50 eri riigi parimate ettevõtjatega maailma ettevõtja tiitlile.

„Eelmisel aastal korraldasime Eestis esmakordselt Entrepreneur of the Year (eesti keeles aasta ettevõtja) konkursi,“ ütles aasta ettevõtja Eesti programmijuht, Ernst & Young Baltic ASi juhtivkonsultant Tarmo Toiger. „Puusaagi eeliseks teiste finalistide ees oli kindlasti see, et ta on suutnud suuremahuliselt Krimelte toodanguga välisturgudele murda,“ märkis aasta ettevõtja Eesti programmijuht, Ernst & Young Baltic ASi juhtivkonsultant Tarmo Toiger.

„Usun, et ettevõtlusest saadud kogemusega on ettevõtjal ühiskonnale pakkuda oluliselt rohkem kui ainult maksud. Aasta ettevõtja tiitel on andnud mulle rohkem võimalusi kaasa rääkida ühiskonna ja majanduse olulistes küsimustes ning loodetavasti saan Monte Carlo reisilt kasulikke väliskontakte,“ lausus Krimelte OÜ juhatuse esimees Jaan Puusaag.

Aasta ettevõtja konkurss on 1986. aastal USAst alguse saanud pikaajaliste traditsioonidega rahvusvaheline konkurss ettevõtjatele. Konkurssi on korraldatud enam kui 50 riigis ja 135 linnas, Eestis toimub konkurss teist korda.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed