• 09.12.08, 16:21
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

BBC News kajastab Läti kinnisvarakrahhi

BBC News kirjutab Läti kinnisvaraturu kohta, et eramute hinnad on kolme kuuga kaotanud 24 protsenti oma hinnast.
BBC News kajastab Lätit kui rekordeid tegevat väikeriiki Euroopas -2007. aastal kasvas Läti majandus 11 % koos sellega ka elamispindade hinnad. Nüüd on olukord muutunud ning Läti lööb rekordeid kõige suurema majanduslangusega, III kvartalis -4 %.
Nii nagu Eestis, kukuvad ka Lätis kinnisvara hinnad, kuid rekordiks saab lugeda Läti eramute hindade kukkumist kolme kuuga 24 % võrra. Victors Savins Arco Vara Läti ettevõttest kommenteerib BBC News-ile Arco Vara poolt arendatava Bišumuiža projekti hindade langust: „Tipuga võrreldes oleme langetanud 35 % korterite hinnast.“
Sarnaselt Eestiga on ka Lätis pangad karmistanud eluasemelaenude tingimusi, mille tõttu soovijad ei pruugi laenu saada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele