Ober-Haus ja DnB NORD Pank pakuvad ühiselt sooduslaenu

Ober-Haus Kinnisvara ja DnB NORD Pank
alustavad täna koostöökuuga, pakkudes novembri jooksul oma klientidele
koduvahetusteenuse konsultatsiooni tasuta ning soodsaid laene.

"Soovime pakkuda meie ühistele klientidele kiiremaid ning parimaid pakkumisi, mistõttu on novembris kõigile Ober-Hausi vahendusel kinnisvara soetajatele DnB NORD Panga kodulaen 0,5% intressimarginaaliga. Lisaks pakume kaasa soodsat kodukindlustust ning laenupakkumise juba järgmiseks päevaks," rääkis DnB NORD Panga erakliendi müügijuht Catlin Vatsel.

Ober-Haus Kinnisvara elamispindade osakonna juhataja Agur Tammistu sõnul pakutakse omalt poolt elamispinna ostjatele, kes kasutavad DnB NORD Panga koduvahetusteenust, oma professionaalsete kinnisvaraspetsialistide abi ja tasuta konsultatsiooni.

Tammistu selgitas, et see hõlmab nii vana eluaseme müüki läbi Ober–Hausi kliendibaasi ja meediaväljundite kui ka abi uue kodu soetamisel vajaminevate protseduuride ettevalmistamisel.

Põhisoodustusele lisaks pakub DnB NORD Pank kõigile soovijaile ka koduvahetuslaenu, mis aitab uue kodu osta enne kui vana on jõutud maha müüa. Vatseli sõnul tuleb koduvahetuslaenu saamiseks seada pangale laenutagatiseks nii oma olemasolev kui ka uus kinnisvara.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed