ERI Kinnisvara muutub erilisemaks

Oktoobrist uueneb ERI Kinnisvara
korporatiivlogo, viies selle vastavusse ettevõtte sooviga väärtustada
harjumuspärasest erilisemaid lahendusi.

ERI Kinnisvara logo uuendamise eesmärgiks oli kaasajastada ligemale 15 aastat kasutusel olnud ja kinnisvarasektoris tuntud kaubamärki, säilitades vanast logost tuttavad motiivid ja lisades sellele nüüdisaegse mõõtme. ERI Kinnisvara kaubamärgi uuendamise käigus lisandus logole tunnuslause "Eriline kinnisvara", mis kätkeb endas ERI soovi pakkuda klientidele emotsioonitute ruutmeetrite ja asukohtade asemel hubaseid kodusid ning asjalikke töökohti.

ERI Kinnisvara senine logo võeti kasutusele läinud sajandi 90ndate alguses. Selle kõige äratuntavamaks elemendiks oli kolm ümarapõhjalist kolmnurka, mis sümboliseerisid kolme suitsupääsukest.

"Kuna Eestimaises keskkonnas on valitsevateks toonideks hall, pruun ja roheline, siis ERI uueks domineerivaks värviks sai energiline ja positiivne punakas-oranž. Sobivalt eristub see ka kõigist eelnimetatud taustavärvidest," märkis ERI Kinnisvara turundusjuht Ringo Rahumeel.

Logovahetusprotsessiga plaanib ERI Kinnisvara kõikjal Eestis ühele poole saada järgmise aasta kevadeks. Sedasi antakse klientidele ja avalikkusele aega uue kaubamärgiga harjumiseks, samas kui vana kaubamärgi osakaal järkjärgult väheneb. ERI Kinnisvara uue korporatiivlogo väljatöötamine võttis aega ligemale pool aastat ning see töötati välja koostöös reklaamiagentuuriga Rakett.

1993. aastal loodud ERI Kinnisvara on üks vanemaid kinnisvarafirmasid Eestis. Esindustega Tallinnas, Tartus ning Narvas, kuulub ERI Kinnisvara majandustulemuste poolest Eesti 5 suurema kinnisvarabüroo hulka. Ligemale 15-aastase turukogemusega ERI Kinnisvarast on tänaseks kujunenud kinnisvaraalaseid täisteenuseid pakkuv agentuur, tegeledes kinnisvara ostu- ja müügiteenuse, hindamise, haldamise ja investeeringutega.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed