Sakslased tahavad Eesti kinnisvarasse investeerida

Münchenis toimunud Euroopa suurimal
kinnisvaramessil Expo Real 2007 otsis Peters+Peters Immobielen GmbH
investeerimisvõimalusi Eestisse.

Hamburgis kinnisvaraäriga tegelevad vennad Henning Peters ja Christin Peters külastasid Expo Realil Tallinna stendi, et koguda informatsiooni Eesti kinnisvara projektide kohta.

"Põhjus on selles, et eelmistel päevadel nägime statistikat, mis näitas, et Eesti on kolme Balti riigi seast kõige huvitavam ja turvalisem äritegevusse sisenemiseks ja Tallinn Ida-Euroopa kõige huvitavam linn," selgitas Henning Peters kasvavat huvi Eesti vastu.

"Peters+Peters Immobielen otsib investeerimisvõimalusi väljaspool Saksamaad, näiteks just Eestisse. Usume, et Eestil on väga hea tulevik," märkis Henning Peters oma seisukohti, kuid ei osanud kahjuks viidata allikale, kust nende statistilised andmed pärinevad.

"Meil on sõber, kes on ostnud väga palju maad Eestis. Tal on farm ja tal on väga head ärikogemused Eestiga. Sellepärast tahame isegi vaatama tulla," lisas Christian Peters, et suurem huvi on neil investeerida korterelamutesse, kui on välja selgitatud, kui kõrged hinnad on turul ning milliseks on kujunenud üürihinnad.

Expo Reali mess toimus 8.-10. oktoobril Münchenis, kus osales 1820 ettevõtet 43 riigist.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed