Arco Vara juht lahkumise põhjustest: kinnisvara ei innusta
„Kinnisvaraprotsesside ebaefektiivsus sai mu olemuse jaoks vastuoluliseks ja sealt tulenevalt hakkas draiv ka langema,“ paljastab Arco Vara lahkuv juht Miko Niinemäe.
Miko Niinemäe ei näe enda jaoks, et kinnisvara suudaks teda edaspidi innustada, ning seetõttu soovib ta vahetada eriala.
Foto: Andras Kralla
Hiljemalt aasta lõpuks ettevõtte juhi kohalt lahkuv Niinemäe ei näe kinnisvaraturul uue plahvatusliku kasvu võimalust ning ka langeva euribori järel on inimestel raha käes ikkagi vähe, ütleb ta saates „Kuum tool“.
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.
Selle hoone ehitust alustati 1936. aastal, esimene tööpäev oli majas 5. märtsil 1938. Toonastest hoonesisestest ehitustöödest tegid suurema osa Võru tööstuskooli õpilased.