24. mai
Merko arendatavas Lahekalda elukvartalis Maarjamäel peeti esimese kahe kaheksakorruselise hoone sarikapidu – aadressidel Paekalda 23/1 ja Paekalda 23/2 valmib kokku 98 korterit.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Võimekas ja koostööle suunatud juht, Sind ootab huvitav väljakutse arenevas asutuses! Sinu peamiseks ülesandeks on Tallinna linnavaraga seotud ehituse, hangete ja kinnisvarakorrashoiu tegevusvaldkondade koordineerimine ja arendamine. Korraldad koostööd linna kinnisvara portfelli säästlikuks ja efektiivseks haldamiseks ning osaled ameti tegevuse strateegilises planeerimises.
Tellija esindajana on projektijuhi tööks rajada Tallinna linnale hooneid ja rajatisi. Valmistad ette ja viid ellu linnale kuuluvate hoonete arendus- ning rekonstrueerimisprojektid. Koondad kokku lähte- ja alusmaterjalid ning hangid projekteerimis-tööd. Korraldad ehitaja leidmiseks hanke ja esindad linna projekteerimise algusest kuni ehituse lõpuni. Sinu ülesandeks on ka sisustushangete ettevalmistus ja hankimine. Sind ootavad põnevad objektid ja vastutusrikas töö, mille tulemusi saad reaalselt linnapildis näha.
Ehitus- ja hankeosakonna pühendunud kolleegid ootavad oma meeskonnaga liituma nutikat ja tõhusat riigihangete projektijuhti, kes on partneriks meie kolleegidele riigihangete läbiviimisel, sh teeb hankemenetluse toiminguid riigihangete registris, nõustab ameti teenistujaid hangetega seotud küsimustes ja viib hanked korrektselt läbi.
Lasnamäe veerel on kerkimas Tallinna Asunduse lasteaia uus korpus (Pallasti 19). Täna, 24. mail võtsid Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko Vanalinna Ehitus OÜ-lt vastu sarikapärja.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785