3. dets
Ehitusturu arenguid eeloleval aastal on pea võimatu prognoosida, ütleb Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juhatuse liige, Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu aseesimees ja Oma Ehituse nõukogu esimees Tiit Kuuli. Olulise arengutakistusena rõhutab ta põletavat puudust kvalifitseeritud tööjõust ja ebaselgeid prioriteete pikaajaliste plaanide elluviimisel.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Tallinna Kalamajja tuleb uus, miljööväärtuslikku piirkonda sobiv lasteaed Kelluke, mille 12 rühmas hakkab käima 270 last. Ehitustööd on alanud ja lasteaed saab valmis tuleva aasta sügisel.
Pea võimatu on energiatarbimist vähendada, kui puudub täpne teadmine, millal, kui palju ja millist energiat tarbitakse, kinnitavad saates “Särtsakas tulevik” Tartu Energiaagentuuri juht Martin Kikas, agentuuri energiaekspert Marten Saareoks ning sisekliima- ja energiajuhtimise teenust pakkuva ettevõte Calidity juht Joosep Sild.
Merko Ehituse tütarfirma AS Merko Ehitus Eesti sõlmis täna riigi kaitseinvesteeringute keskusega lepingu ehitus- ja remonditööde tegemiseks Võrus asuvas kaitseväe Taara linnakus, selgub börsiteatest.
Elamuarendusega tegelev Avalon Estates OÜ puhub Viimsisse Äigrumäele uue elu sisse, luues ainulaadse elukeskkonna 176 perele, kes kõik saavad ise oma kodu kujundamisel kaasa rääkida. Uus arendusala hakkab kandma nime Väike Taani ja paistab teiste seast silma oma uuendusliku kontseptsiooni poolest.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688