7. mai
Reaalprojekt OÜ tegevjuht Mikk Reieri sõnul ei jõua nad kõiki pakutavaid töid vastu võtta, sest piisavalt kiiresti ei leia uusi töötajaid. IT ja idufirmad paistavad esmapilgul küll põnevamad, kuid kindla leiva tooks lauale siiski inseneri eriala. Kahjuks ei saa noored sellest veel aru.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Täna asetasid abilinnapead Eha Võrk ja Betina Beškina ning Iru Hooldekodu direktor Jaanika Luus nurgakivi hooldekodu õendusabi üksuse hoonele (Hooldekodu tee 2).
10. mail 2021 sõlmisid AS Merko Ehitus kontserni kuuluv AS Merko Ehitus Eesti ning Püha Johannese Koolikoda OÜ lepingu Püha Johannese Kooli ehituseks aadressil Kivimäe 25, Tallinn, edastas Merko Ehitus börsiteates.
Järjest arenevas ehitusvaldkonnas on vajalik info täpsus ja kiire andmete edastamine ning jõudmine kõigi vajalike sihtgruppideni. ProdLib ehitusmaterjalide BIM-objektide kataloogiga on see kõik võimalik.
Pärnu Keskväljaku ja Pika tänava piirkonna arhitektuurivõistluse võitsid Xenia Angela Sooniste, Jõnn Sooniste ja Andreas Krigoltoi osaühingust J+XS OÜ, kelle ideekavandi „Uus-Pärnu“ elluviimine eeldab detailplaneeringu koostamist, žürii töös osalenud linnavalitsuse esindajad eelistasid teise koha tööd „Lohe“, edastab Pärnu linnavalitsuse pressiteade.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688