3. dets
Ehitusturu arenguid eeloleval aastal on pea võimatu prognoosida, ütleb Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juhatuse liige, Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu aseesimees ja Oma Ehituse nõukogu esimees Tiit Kuuli. Olulise arengutakistusena rõhutab ta põletavat puudust kvalifitseeritud tööjõust ja ebaselgeid prioriteete pikaajaliste plaanide elluviimisel.
Ehitusuudised.ee toetajad:
Tallinna Kunstihoone peamaja läheb kapitaalremonti, mistõttu korraldab SA Kunstihoone koostöös Eesti Arhitektide Liiduga arhitektuurivõistluse. Võistluse eesmärk on Tallinna Kunstihoone kaasajastamine tipptasemel kunstikeskusena.
Täna avati Saku keskuses Jõesilla maja, kus saavad ajutise või ka püsivama elupinna Saku valla elanikud, kes sõltuvalt majanduslikust või tervislikust olukorrast seda vajavad.
Riigi Kinnisvara on 11 aasta jooksul toetanud edukaid kinnisvara- ja ehitusvaldkonna bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tudengeid arendusstipendiumitega „Tuleviku tipud“. Seekord jagatakse välja viis stipendiumit kogusummas 10 500 eurot.
Eesti suurima Linnamäe hüdroelektrijaama pais Jägala jõel renoveeriti ulatuslikult, järgides muinsuskaitse nõudeid, mis tagab kultuurimälestisena kaitse all oleva paisu ja elektrijaama töö jätkumise aastakümneteks.
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688