• 27.08.21, 15:44

Järelvaadatav: Kuidas võidad, kui kasutad e-ehituse platvormi?

E-ehituse platvorm on lihtsalt kasutatav, tõhus ja usaldusväärne tööriist, mis toetab Eesti elanikke, ettevõtteid (ennekõike ehitus- ja kinnisvarasektorit) ning avalikku sektorit ehitatud keskkonda puudutavate otsuste langetamisel ja menetluste läbiviimisel.
Järelvaadatav: Kuidas võidad, kui kasutad e-ehituse platvormi?
E-ehituse platvormist on kujunemas kogu ehitise elukaare osaliste ja avaliku sektori infovahetuse kese, mille lahutamatuks osaks on pidevalt täienev digitaalne koopia ehitatud keskkonnast ehk digitaalne kaksik. 3D kaksik on digitaalse kaksiku veebipõhine kasutajaliides, mis võimaldab kõigil analüüsida, simuleerida ja visualiseerida ehitatud keskkonnaga seotud andmeid ja muudatusi kaasaegses 3D keskkonnas.
Veebiseminaril tuleb täpsemalt juttu:
- Mis on e-ehituse platvorm ja 3D kaksik?

Artikkel jätkub pärast reklaami

- Milliseid andmeid 3D kaksik visualiseerib ja kuidas need andmed uuenevad?
- Milliseid analüüse ja simulatsioone on võimalik 3D kaksikus teha?
- Kuidas lisada ehitise infomudeleid (BIM) 3D kaksikusse ja neid teisega jagada?
- Milliseid kasutusjuhte on võimalik 3D kaksiku abil tulevikus realiseerida?
- Millised teenuseid e-ehituse platvorm veel pakub ning kuidas oma teenuseid liidestada?
Veebiseminari viib läbi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi digitaalehituse valdkonna juht Jaan Saar.
Siin on lühikene video e-ehituse 3D kaksikust.
Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele