• 02.06.25, 16:52

Lähedaste järelehüüe Priit ja Lilit Jaagantile – koos elus, koos igavikus

29. mail saadeti Otepääl viimsele teele imelised inimesed Lilit ja Priit Jaagant. Nende elutee katkes ootamatult 17. mail Soomes Eura vallas toimunud traagilises kopteriõnnetuses. See kaotusevalu on mõõtmatult sügav, puudutades väga paljusid Eesti inimesi.
Foto: erakogu.
  • Foto: erakogu.
Priit Jaagant (31. juuli 1972 – 17. mai 2025) oli Eesti ehitus- ja kinnisvarasektori üks silmapaistvamaid visionääre. Ta lõpetas 1990. aastal Nõo Reaalgümnaasiumi ja 1995. aastal Tallinna Tehnikaülikooli ehituse erialal ning alustas seejärel karjääri, mis viis ta mitmete suurte ja mõjukate ettevõtete etteotsa. Ta kujundas Mapri Ehitusest ühe Eesti suurima ja mõjukama ehitusettevõtte. Ta oli ka seotud ettevõtetega NOBE ja Reterra Estate, aidates kaasa paljude linnaruumi tähendusrikaste arenduste sünnile.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele