Tallinnas algas Eestis ainulaadse Hipodroomi kvartali tunneli ehitus, mis suunab kogu autoliikluse maa alla. Paldiski maanteel algas taristu ehitamine. Kvartali keskseks osaks on ligi 250 meetri pikkune tunnel, mis ühendab olemasoleva Merimetsa tee ning samuti projekti käigus loodava Hipodroomi tänava.
Tulevase tunneli eskiis.
  • Tulevase tunneli eskiis.
Tegemist on esimese korraga Eestis, kus autoliiklusele suunatud tunnel rajatakse elu- ja ärikvartali alla. Seni on sarnases mastaabis maa-alune tunnel vaid Järvevana teel.

Seotud lood

Uudised
  • 04.12.24, 11:07
Hipodroomile ehitatakse enam kui 50 miljonit maksvad äritornid
Uudised
  • 07.11.24, 13:14
Mapri Ehitusel käivad Hipodroomi kvartali esimeste majade maa-alused ehitustööd
Tallinna Hipodroomi kvartali esimeste majade vundamenditööd on käimas, novembri alguseks olid Mapri Ehitusel tehtud maa-aluse parkla väljakaevetööd ja käib killustikaluse paigaldamine.
Uudised
  • 30.04.24, 07:48
Algas Hipodroomi kvartali lammutus
Ehitustööde esimeses etapis lammutatakse vana hoonestus ning seejärel algab taristu ehitus. Esimese etapi käigus valmib ka viis kortermaja, mille arhitektuurilahenduse on loonud PIN Arhitektid.
Uudised
  • 28.11.23, 14:00
Reterra Estate kuulutas välja 100 miljonilise Hipodroomi kvartali arhitektuurikonkursi
Hipodroomi kvartali arenduse järgmine etapp ootab arhitektuurilisi lahendusi. Konkursist on oodatud osa võtma kõik kohalikud arhitektuuribürood. Arenduse väärtus küündib 100 miljoni euroni.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele