• 04.05.23, 09:13

Pertens: neljarajalised maanteed valmivad 100 aasta pärast, kui üldse valmivad

Tee-ehituse mahud kahanevad praeguste kavade kohaselt umbes 20% aastas ja nii mitu aastat järjest. Riik on pannud neljarajaliste põhimaanteede ehitamise plaani piltlikult öeldes riiulisse – need valmivad 100 aasta pärast või pigem veelgi hiljem – kui üldse kunagi valmivad, avas keerulist olukorda ASi TREV-2 Grupp ja Eesti Taristuehituse Liidu juhatuse esimees Sven Pertens värskes Äripäeva Infopanga Taristuehituse raportis.
Fotol Trev-2 Grupp juhatuse esimees Sven Pertensi sõnul on teehoiu 2023. aasta rahastus langenud 10 aasta tagusele tasemele ja see trend jätkub edaspidigi. Foto autor Raul Mee
  • Fotol Trev-2 Grupp juhatuse esimees Sven Pertensi sõnul on teehoiu 2023. aasta rahastus langenud 10 aasta tagusele tasemele ja see trend jätkub edaspidigi. Foto autor Raul Mee
  • Foto: Raul Mee

Millised olid taristuettevõtete eelmise aasta tulemused?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.25, 16:34
Rohelisem fassaad Ruukkilt pakub esteetikat, kestvust ja väiksemat jalajälge
Tänapäevases arhitektuuris ei ole fassaad enam pelgalt hoone „nägu“, vaid osa selle identiteedist. Disain, vastupidavus ja jätkusuutlikkus on saanud võrdväärseteks väärtusteks. Ruukki disainprofiilid koos uute GreenCoat Pural BT pinnakatetega pakuvad arhitektidele ja arendajatele võimalust luua kestvaid, esteetilisi ja keskkonnasõbralikke fassaade.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele