EL eraldab alternatiivkütuste taristu rajamiseks Eestis 2,2 miljonit eurot, raha läheb jagamisele Alexela ja Tallinna Lennujaama vahel.

- Alexela kiirlaadija Tallinnas.
- Foto: Alexela
Euroopa Liidu komisjon kuulutas 15. märtsil välja 26 projekti 12 liikmesriigist (Eesti, Prantsusmaa, Soome, Saksamaa, Kreeka, Itaalia, Läti, Poola, Rumeenia, Hispaania, Rootsi ja Madalmaad), mis valiti rahastamiseks välja alternatiivkütuste taristu paigaldamiseks üleeuroopalisse transpordivõrku (TEN-T).
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti majaomanikud ja ettevõtted tegid 2022. aastal julgeid samme ja päikeseelektrijaamade rajamine kasvas hüppeliselt. Kui keskmine päikeseelektrijaam tasub end ära kümne aastaga, siis äriettevõtetel ja tööstushoonetel sageli isegi lühema ajaga, sest toodetud päikeseelekter tarbitakse kohe kohapeal kasutamiseks ära.
Kui räägitakse ärikinnisvarast, pööratakse enamasti tähelepanu selle asukohale, suurusele ja siselahendusele. Katuse peale mõeldakse sageli alles viimases järgus. Ent katus ei ole pelgalt funktsionaalne element, mis kaitseb vihma ja tuult eest. Tänapäevane katus on osa hoone toimivusest, energiatõhususest ja visuaalsest kuvandist. Kuidas teha katuse puhul tark otsus? Miks on oluline lähtuda kvaliteedist, mitte ainult hinnast? Ja mis rolli mängib katus ettevõtte jätkusuutlikkuses?