• 14.02.23, 12:36

Ehitusturu jahenemine pole elektriehitusse veel jõudnud

Elektriehituse müügitulud jätkasid 2022. aasta lõpuni kiiret kasvamist. Neljandas kvartalis kasvasid sektori müügitulud aastatagusega võrreldes 40%. Kasv ületab üldehituse kasvu rohkem kui kahekümne protsendipunkti võrra.
KPMG auditivaldkonna juhi Indrek Alliksaare sõnul on elektriehituses tööd piisavalt.
  • KPMG auditivaldkonna juhi Indrek Alliksaare sõnul on elektriehituses tööd piisavalt.
  • Foto: Raul Mee
Elektriehitus laiemas mõistes hõlmab nii elektritöid, projekteerimist, kui ka tootmist ja müüki. Samas on nii tootmise, müügi, kui ka ehitustööde trendid sarnased ja seetõttu on alltoodud kommentaar esitatud sektori kohta tervikuna.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele