• 14.07.20, 11:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

"Mees ja koer" ettevõtetes lööb iga väike probleem töö uppi

“Peavad tekkima suuremad ettevõtted, kui “mees ja koer”,” rääkis Esplani tegevjuht Kadi Metsmaa viimasel ehituskonverentsil, et tunnetab turu korrastumise vajadust, kuna väikestel projekteerimisfirmadel napib ressursse olemaks võrdväärseks partneriks.
"Mees ja koer" ettevõtetes lööb iga väike probleem töö uppi
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Kadi Metsmaa märkis, et nii mõnigi kord räägitakse sektoris, et ei nähta projekteerijates võrdväärseid partnereid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele