Kaamos Kinnisvara pani täna Avala ärikvartali nurgakivi paigaldamisega aluse uuele energiasäästlike büroohoonetega ärikvartalile Tallinnas. Innovaatilise ärikvartali koguinvesteering on 76 miljonit eurot ning esimene büroohoone Electra valmib juba 2020. aasta lõpuks.
„Arvestades, et Eesti ettevõtluskeskkond on järjest kasvamas, siis vajatakse üha juurde ka uusi äripindasid, mis vastaksid ettevõtete kasvanud nõudmistele. Avala ärikvartal on planeeritud just klientide nõudmistest ja hoonete tulevikutrendidest lähtuvalt, et äripinnad oleksid üürnikele majanduslikult mõistlikud ning töötajatele võimalikult mugavad. Kvartalit iseloomustavad märksõnad: kesklinnale lähedus, mugav parkimine, nutikas töökeskkond, optimeeritud kulud ja keskkonnasõbralikkus,“ lausus Kaamos Kinnisvara tegevjuht Priit Uustulnd nurgakivi tseremoonial.
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.