Rikaste TOPi edukaimad ehitusettevõtjad

Tõnu Toomik
Tõnu Toomik

Äripäev reastas Eesti Rikaste TOP500, kuhu kuulub ka mitmeid ehitusettevõtete omanikke. Toome välja seitse antud valdkonna kõige rikkamat.

1. Tõnu Toomik. Rikaste TOPis 77. kohal, vara väärtuseks hinnatud 36,2 miljonit eurot. Toomik on Merko Ehituse  suuromaniku Riverito suuruselt teine aktsionär Toomas Annuse järel. TOPis 6. kohal asuva ja juba aastaid Rikaste TOPi eesotsas figureerinud Annuse tegevusalaks on tänavuses TOPis märgitud kinnisvara ja tema vara väärtuseks hinnatud 187,3 miljonit eurot.

2. Aivar Tuulberg ja Raivo Rand. 95. kohta jagavate Rand ja Tuulberg Grupi omanike vara väärtuseks on hinnatud kummalgi 32,3 miljonit eurot.

3. Jaanus Otsa. 101. koha saavutanud Otsa vara väärtuseks on hinnatud 29 miljonit eurot. Astlanda Ehituse ühe asutaja Otsa ettevõtted tegelevad erinevate ehitus- ja kinnisvaraprojektidega.

4. Viktor Mõisja. 129. koha saavutanud Mõisja vara väärtuseks on hinnatud 25 miljonit eurot. Mõisja on Merko Ehituse suuromaniku Riverito suuruselt kolmas aktsionär Toomas Annuse ja Tõnu Toomiku järel.

5. Olaf Herman. 147. kohal asetseva Hermani vara väärtuseks on hinnatud 22,3 miljonit eurot. Herman on samuti Astlanda Ehituse üks suuromanikke.

Tutvu täispika Rikaste TOPiga Äripäevas.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed